Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Jachty żaglowe

  • Cena
  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Godziszewo

Opis:

Sprzedam jacht kabinowy KIM TYP A firmy Hermes Plastik GMBH Saarbruken. Długość całkowita 5.30 m, szer. 1.80 m, wys. 130 cm. Kabina dł wewnątrz 210 cm, szer.160 cm, wys - 115 cm.. Wysokość masztu żagla prawie 6m. powierzchnia żagla ok. 12 m2. Jest pełne ożaglowanie olinowanie wymienione było 3 lata temu, Miecz wymieniony chyba 4 lub 5 lat temu, jest dość ciężki. kotwice, ster. Gotowy do pływania. Waga 330 kg ale nie wiem czy jest to waga netto czy brutto z mieczem itd. Na zdjęciach podwozia widać chowany podciągany ( na korbce) do góry miecz co ułatwia transport i dopływanie do płytkiego brzegu. Wózka do jachtu już nie mam . Przydało by się jacht odświeżyć odmalować. do obejrzenia nad jeziorem Godziszewskim. Istnieje możliwość dalszego cumowania jachtu nad jeziorem Godziszewskim.

Ciekawe oferty z tego działu:
Sprzedam używany rower damski
Sprzedam miejski rower damski, mało używany. Średnica kół roweru wynosi 24 cale. Do transportu można złamać ramę i złożyć go na pół. Idealnie nadaje się dla niskiej osoby.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Żeglarstwo - sport dla każdego
Żeglarstwo - sport dla każdego
W Polsce 2,5 miliona ludzi deklaruje, że czynnie uprawia żeglarstwo. Biel żagli i woda uspokajają, dają możliwość zrelaksowania się. Warto wybrać taki sposób spędzania wolnego czasu,...

Proszę czekać - ładowanie treści...