Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 maja 2020

STELAŻ pod kierownice + ŁAWKA treningowa - składana = 2w1 - 1D

Ławki

Opis:

Urządzenie TRENiTOR w wersji 2 w 1 -1D służy do :
1 > sprawnego i wygodnego użytkowania kierownic i współpracujących sterowników w grach wyścigowych na konsolach i komputerach.
2 > skutecznego i przyjemnego ćwiczenia różnych grup mięśniowych za pomocą posiadanych sztangielek.

Najważniejsze zalety to :
- Stelaż do kierownicy połączony z konstrukcją funkcjonalnego siedziska z oparciem i zagłówkiem w tapicerce z eko-skóry (w dodatkowej opcji z boczkami +100,-zł) można po przystosowaniu wykorzystać do domowego treningu sylwetki z użyciem własnych hantli – dostępne regulacje od pionu do poniżej poziomu aż na 12-tu pośrednich stopniach + specjalne wykorzystanie zagłówka do dodatkowych ćwiczeń !
- Celowo pochylona podstawka pedałów dla lepszych efektów sterowania z możliwością przesuwu bocznego i stosownego położenia, aby statyw kierownicy nie utrudniał obsługi prawą nogą gazu i hamulca.
- Dowolne, korzystne ustawienie kąta obrotu koła kierownicy oraz do wyboru 2-miejscowe usytuowanie i 3-kierunkowe + 2-kątowe precyzyjne dopasowanie pulpitu gałki zm. biegów do indywidualnych potrzeb.
- Pełna regulacja i mocne obwodowe zaciski oraz szybko zamykacze + pokrętła w celu bezproblemowego przystosowania zestawu do wzrostu i ew. upodobań kierowcy.
- Po prostej adaptacji ze sprzętu do gier mogą korzystać osoby o b. małym wzroście ~1.3 m np. dzieci !
- Trwałe unieruchomienie obudowy : kierownicy, pedałów i dodatkowo gałki zm. biegów za pomocą regulowanych zacisków na przystosowanych podstawkach lub bezpośrednie mocowanie zestawów, które posiadają w obudowach gniazda montażowe M6 np. Logitech >G25, G27, G29, G920, Thrustmaster >T500RS, T300RS+FGTE+GTedition+Fintegral, F430, TXF458+Leather, T-GT, TS-XW+PC, T100, MadCatz >RacingFF, ProRFF, Fanatec >serie CSR, CSL P1+GT FM, BMW M3, P 918RSR, P 911GT, ClubSport oraz oddzielne shiftery.
Za pomocą spec-uchwytu także mocowanie śrubowe innych kierownic Thrustmaster -wykaz na stronie, a instalacja MicroSoft >Xbox360-WRW01/02 przy użyciu regul. wsporników.

UWAGA ! Do kierownic, które mają osobne obudowy gałki-dźwigni zmiany biegów potrzebny jest dodatkowy PULPIT (+110,zł)

Oferujemy również HAMULEC RĘCZNY (140,-zł) przygotowany do współpracy z kierownicami Logitech G25 / G27 do użytkowania także bez naszych stanowisk pod kierownice - szczegóły na stronie, który w innej OPCJI (180,-zł) współdziała także z wieloma modelami kierownic Thrustmaster : T500, T300, T150, T-GT, TS-PC, F-F1, TX, TS-XW

Przydatne akcesoria - ustawny PODŁOKIETNIK (50,-zł) > mocowanie z jednej lub 2-ch stron wg wyboru + uzupełniająco PULPITY pod sterowniki do gier lotniczych.

W czasie przerw w użytkowaniu możliwość szybkiego rozłączenia zestawu i wykorzystania do innych praktycznych celów jako fotel telewizyjno-relaksowy ew. stanowisko komputerowe (info na stronie) lub złożenia do małych gabarytów dla łatwego przechowywania.

Inne STANOWISKA POD KIEROWNICE : 1A, 1B ,2B, 1C + HAMULCE ręczne : 2E, 3E > ogłoszenia użytkownika.
Kierownice + urządzenia na foto to pokazowe dodatki.

DOSTAWA : przelew- 20,-zł, za pobraniem– 30,-zł lub odbiór osobisty.
> Wskazane określenie nazwy kierownicy w celu otrzymania stosownych detali do jej instalacji.
> Instrukcja, gwarancja i niezbędne dodatki dołączone do zakupionego zestawu.
> Ewentualny zwrot towaru do 14-tu dni i rezygnacja z transakcji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej informacji + przydatne akcesoria > www.activer.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...